Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Kaseta LGX BKT MPO męskie - 6 x SC duplex OM3, typ A Standard Loss

Szafy telekomunikacyjne wysyłamy do Państwa w przeciągu 2-3dni roboczych od momentu potwierdzenia złożonego zamówienia. Szafy powyżej 12U wysyłamy tylko spedycją jako przesyłki wielkogabarytowe w cenie 120zł brutto.
(cena netto:  343,35 zł)
422,32 zł brutto
Oszczędzasz: 37%
Cena katalogowa: 670,35 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97895
Symbol: 115K3MGA
Dostępność: Produkt dostępny w ciągu 7 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Kaseta LGX BKT MPO męskie - 6 x SC duplex OM3, typ A Standard Loss w leasing
Podziel się: Poinformuj o Kaseta LGX BKT MPO męskie - 6 x SC duplex OM3, typ A Standard Loss Wydrukuj stronę produktu Kaseta LGX BKT MPO męskie - 6 x SC duplex OM3, typ A Standard Loss
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Instalacja sieci komputerowej Bydgoszcz, Toruń i okolice
Data dodania: 2018-04-27

Nasza firma zajmuje się od wielu lat dostarczaniem sprzętu sieciowego pasywnego (okablowanie, patchpanele, gniazda końcowe, organizery kabli, itp.) jak i aktywnego (switche, routery, AccessPointy, itp.). Ponadto wykonujemy kompleksowe instalacje okablowania strukturalnego sieci komputerowej wraz z jego pomiarami, certyfikacją i 25 letnią gwarancją ...

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hanwha Techwin XRN-2010P1T
Produkt dostępny
14 311,19 zł
Hikvision DS-2CD2325FWD-I Black
Produkt dostępny
939,72 zł
Live Chat