Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Patchcord światłowodowy BKT LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m

Szafy telekomunikacyjne wysyłamy do Państwa w przeciągu 2-3dni roboczych od momentu potwierdzenia złożonego zamówienia. Szafy powyżej 12U wysyłamy tylko spedycją jako przesyłki wielkogabarytowe w cenie 120zł brutto.
(cena netto:  55,20 zł)
67,90 zł brutto
Oszczędzasz: 25%
Cena katalogowa: 90,53 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97987
Symbol: 22QD8610.2
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m Wydrukuj stronę produktu Patchcord światłowodowy BKT  LC/PC-ST/PC OM4 (50/125 um) duplex 2m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Rodzaje włókien światłowodowych
Data dodania: 2018-09-14

Włókna światłowodowe należy podzielić ze względu na ilość modów, które są w stanie przenieść podczas transmisji. Wyróżniamy dwie główne grupy włókien: jednomodowe i wielomodowe. Poszczególne rodzaje włókien przedstawiono w tym artykule.

Instalacja sieci komputerowej Bydgoszcz, Toruń i okolice
Data dodania: 2018-04-27

Nasza firma zajmuje się od wielu lat dostarczaniem sprzętu sieciowego pasywnego (okablowanie, patchpanele, gniazda końcowe, organizery kabli, itp.) jak i aktywnego (switche, routery, AccessPointy, itp.). Ponadto wykonujemy kompleksowe instalacje okablowania strukturalnego sieci komputerowej wraz z jego pomiarami, certyfikacją i 25 letnią gwarancją ...

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Live Chat