Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Pigtail BKT LC/PC OM2 (50/125μm) easy strip 2m

Szafy telekomunikacyjne wysyłamy do Państwa w przeciągu 2-3dni roboczych od momentu potwierdzenia złożonego zamówienia. Szafy powyżej 12U wysyłamy tylko spedycją jako przesyłki wielkogabarytowe w cenie 120zł brutto.
(cena netto:  5,69 zł)
7,00 zł brutto
Oszczędzasz: 38%
Cena katalogowa: 11,28 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 33699
Symbol: 22QP5600.2
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Pigtail   BKT  LC/PC OM2 (50/125μm) easy strip 2m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Pigtail   BKT  LC/PC OM2 (50/125μm) easy strip 2m Wydrukuj stronę produktu Pigtail   BKT  LC/PC OM2 (50/125μm) easy strip 2m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Rodzaje włókien światłowodowych
Data dodania: 2018-09-14

Włókna światłowodowe należy podzielić ze względu na ilość modów, które są w stanie przenieść podczas transmisji. Wyróżniamy dwie główne grupy włókien: jednomodowe i wielomodowe. Poszczególne rodzaje włókien przedstawiono w tym artykule.

Sieci światłowodowe
Data dodania: 2018-08-21

Stale rosnące wymagania użytkowników dotyczące prędkości transferu danych oraz bezpieczeństwa sieci wymuszają stosowanie najnowocześniejszych technologii, które nie tylko odpowiadają dzisiejszym oczekiwaniom, ale i mają największy potencjał rozwoju na przyszłość.

Instalacja sieci komputerowej Bydgoszcz, Toruń i okolice
Data dodania: 2018-04-27

Nasza firma zajmuje się od wielu lat dostarczaniem sprzętu sieciowego pasywnego (okablowanie, patchpanele, gniazda końcowe, organizery kabli, itp.) jak i aktywnego (switche, routery, AccessPointy, itp.). Ponadto wykonujemy kompleksowe instalacje okablowania strukturalnego sieci komputerowej wraz z jego pomiarami, certyfikacją i 25 letnią gwarancją ...

Sieci komputerowe, sieci strukturalne, audyt, usługi profesjonalne
Data dodania: 2017-09-11

Jedną z najczęściej wykonywanych procedur diagnozujących sieci LAN pod kątem obowiązujących norm parametrów transmisyjnych jest testowanie okablowania. Narzędziem stosowanym do sprawdzania poprawności przebiegu transmisji w sieci teleinformatycznej są przenośne analizatory sieciowe, będące rozszerzeniem klasycznych testerów kablowych.

System okablowania strukturalnego Dr@kom - certyfikowany instalator sieci LAN
Data dodania: 2012-09-29

Poszukując jednolitego w pełni kompleksowego rozwiązania okablowania teleinformatycznego, dzięki któremu moglibyśmy stworzyć sieć teleinformatyczną we wszystkich klasach okablowania i w technologii światłowodowej, z pewnością system okablowania strukturalnego Dr@kom stanowi idealne w tym celu rozwiązanie.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD5A26G1-IZHS(8-32mm)(2Mpx, H.265+, IP67)
Produkt wkrótce w sprzedaży
4 649,40 zł
Konwerter Repotec RP-VC3101
Zapytaj o dostępność
492,00 zł
Live Chat