Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Pigtail BKT SC/UPC G652D OS2 easy stip 12 color set 2m

Szafy telekomunikacyjne wysyłamy do Państwa w przeciągu 2-3dni roboczych od momentu potwierdzenia złożonego zamówienia. Szafy powyżej 12U wysyłamy tylko spedycją jako przesyłki wielkogabarytowe w cenie 120zł brutto.
(cena netto:  74,53 zł)
91,67 zł brutto
Oszczędzasz: 25%
Cena katalogowa: 122,23 zł
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 97947
Symbol: 22QP920C.2
Dostępność: Dostępny, wysyłamy w ciągu 3 dni
Ocena łączna: Brak opinii
Ilość:
Pigtail   BKT  SC/UPC G652D OS2 easy stip 12 color set 2m w leasing
Podziel się: Poinformuj o Pigtail   BKT  SC/UPC G652D OS2 easy stip 12 color set 2m Wydrukuj stronę produktu Pigtail   BKT  SC/UPC G652D OS2 easy stip 12 color set 2m
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Rodzaje włókien światłowodowych
Data dodania: 2018-09-14

Włókna światłowodowe należy podzielić ze względu na ilość modów, które są w stanie przenieść podczas transmisji. Wyróżniamy dwie główne grupy włókien: jednomodowe i wielomodowe. Poszczególne rodzaje włókien przedstawiono w tym artykule.

Sieci światłowodowe
Data dodania: 2018-08-21

Stale rosnące wymagania użytkowników dotyczące prędkości transferu danych oraz bezpieczeństwa sieci wymuszają stosowanie najnowocześniejszych technologii, które nie tylko odpowiadają dzisiejszym oczekiwaniom, ale i mają największy potencjał rozwoju na przyszłość.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision iDS-2CD7546G0-IZHS(2.8-12mm)
Zapytaj o dostępność
5 678,91 zł
Hikvision iDS-2CD75C5G0-IZHSY(2.8-12mm)
Zapytaj o dostępność
7 316,04 zł
Live Chat